OFICIÁLNY PARTNERI PLANETARALLY.SK

ELUMI.SK

Spoločnosť ELUMI pôsobí v oblasti marketingu, reklamy a veľkoformátovej digitálnej tlače. Tvoríme grafické návrhy, dizajn a zabezpečujeme tlač propagačných materiálov. Prostredníctvom špičkovej techniky, dlhoročných skúseností a kvalitných materiálov dokážeme zaručiť vysokú kvalitu a širokú škálu produktov.

Súčasťou našej firmy je aj profesionálne fotografické štúdio a fototlačiareň pre fotografie až do šírky 1m. Foto vytlačené u nás ste mohli vidieť na rôznych výstavách, nielen na Liptove. Kvôli priaznivej cene však naše služby využívajú nielen profesionáli ale aj bežní ľudia, ktorí chcú fotografiou, či plátnom potešiť svojich blízkych.

Vďaka kvalifikovanému personálu vyhovieme každej Vašej požiadavke. Využite preto jedinečnú možnosť spracovania grafických podkladov a digitálnej tlače na jednom mieste.

FUSION.SK

Fusion vznikol z lásky k autám. Zámerom firmy je dať ľudom možnosť upraviť si svoje sériové auto podľa vlastnej predstavy. Snažíme sa pokryť všetky formy tuningu, teda audio, interiérové doplnky, vonkajší vzhľad, alebo dokonca prestavať si auto na závoďák. Stále pracujeme na tom, aby sme všetky tieto segmenty tuningu obohatili o lepšie a nové produkty. Je ťažké vyhovieť každému, ale neustále hľadáme riešenia ako požiadavky našich zákazníkov zrealizovať. Fusion svojim zákazníkom ponúka veľkú škálu produktov, od jednoduchých doplnkov s praktickým využitím, cez audio, multimédia, disky, športové doplnky, autokozmetiku a podobne. Zo značiek by sme spomenuli napríklad Japan Racing, Alpinestars, Sparco, gumy Extreme a Westlake, Pro-F, Eibach, KN filtre, Motul oleje a veľa ďalších. Našu ponuku totiž neustále rozširujeme, preto je najlepšie stále sledovať náš web. ;)

KALMARO s.r.o.

Ponúkame Vám Medzinárodnú kamiónovú dopravu , servis , skladové priestory , špedíciu ! Vy viete kam , my vieme ako :-)

NONE Design

Ponúkame tvorbu unikátnych návrhov polepov na mieru podľa Vaších predstáv. Naše služby zahŕňajú kompletný proces výroby designu od návrhu, cez vizualizáciu, až po samotné vytvorenie podkladu pre tlač.